Skip to content

„Petőfi Kemenesalján”

A Kemenesaljai Művelődési Központ és Könyvtár Petőfi Sándor születésének 200. évfordulója alkalmából pályázati felhívásokkal fordult a gyerekek, fiatalok felé. A Celldömölki Városi Általános Iskola felsős diákjai közül két tanuló nagyszerű eredményeket ért el.

A „Találkozásom Petőfivel” elnevezésű irodalmi pályázat versíró kategóriájában második helyezést érdemelt ki Lakat Piroska 7.b osztályos tanuló. Pircsi a „Petőfi színei” rajzpályázaton szintén díjazott lett, különdíjat vehetett át. Felkészítő tanárai: Németh-Vass Veronika és Nyerges Kincső tanárnők.

A „Petőfi-vers, amit mondani kell” versmondó versenyen Csuka Dániel 8.b osztályos tanuló remek teljesítményét első helyezéssel értékelte a zsűri. Dani felkészítő tanára Németh-Vass Veronika tanárnő.

A „Petőfi-vers, amit mondani kell” versmondó versenyen az alsó tagozatos diákok közül Székely Liza 3.c osztályos tanuló III. helyezést ért el. Felkészítő tanítója: Szabóné Tulok Katalin

Gratulálunk!

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial