Skip to content

Diákolimpia

DIÁKOLIMPIA STRANDKÉZILABDA ORSZÁGOS ELŐDÖNTŐ V. hely

2023.05.16-án került megrendezésre Agárdon a strandkézilabda Diákolimpia Országos elődöntő. Iskolánk csapata első alkalommal vett részt ebben a sportágban. A zord idő ellenére nagyon jó hangulatú, izgalmas meccseket játszva az 5. helyet sikerült megszereznünk. Az országos elődöntőben nagyon rutinos csapatokkal kerültünk össze, akik már sok-sok éve aktív résztvevői a strandkézilabdának. A fiúk rutintalanságát pótolta a lelkesedés. Nem törődve a hideggel, az esővel, a néhol vízben álló pályákkal minden mérkőzésről emelt fővel jöttek le a játékosok. Szép volt fiúk! Gratulálunk!

A csapat tagjai: Árvai Bálint, Asbóth Máté, Csói Barnabás, Czender Kevin, Mészáros Kornél, Ölbei Botond, Sulyok Balázs, Tamás Dominik.

Felkészítő: Geiger Csilla

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial