Skip to content

Így írok én

„Így írok én…”

A Pro Kultúra Sopron Kft. irodalmi pályázatot hirdetett vers, mese és novella kategóriákban "Anyám, az álmok nem hazudnak … Dicső neve költő-fiadnak … örökkön él." (Petőfi Sándor) – címmel 10-14 éves fiatalok számára. A beérkezett műveket szakmai zsűri értékelte. A kategóriák győztesei meghívást kaptak az „Így írok én! – Petőfi bandázó” gálára. Az ünnepélyes díjkiosztónak május 12-én Sopronban a Liszt Ferenc Konferencia és Kulturális Központ adott otthont. Iskolánk tanulója, Lakat Piroska (7. b, tanára: Németh-Vass Veronika) kiérdemelte, hogy jelen lehetett a rendezvényen. A művészeti együttesek zenés-táncos fellépését követően mindhárom kategóriában átadták a különdíjakat, valamint az első három helyezett jutalmát. Pircsi versével második helyezést ért el.

Büszkék vagyunk rá! Szeretettel

gratulálunk!

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial