Skip to content

Verseny a helyi gimnáziumban

2023. november 16-án versmondó versenyen vett részt iskolánk négy tanulója a Celldömöki Berzsenyi Dániel Gimnáziumban. A rendezvényen elhangzó versekkel - az elmúlt évek hagyományaihoz híven - az intézmény névadója előtt tisztelegtek a versenyzők, akik két alkotással készültek a megmérettetésre. A kötelező vers Petőfi Sándor bármely költeménye volt, a másik pedig szabadon választható.

Bodnár Dominik és Perlaki Márk az 5-6. osztályosok korcsoportjában, Berki Márton és Németh Péter pedig a 7-8. osztályos kategóriában mutatta be a választott verseket.

A zsűri Németh Péter 8. b osztályos tanulónk szavalatát a III. helyezéssel jutalmazta. Péter Petőfi Sándor Szeptember végén és Wass Albert Vers című alkotásával indult a versenyen.

Gratulálunk az eredményhez!

Mind a négy tanuló felkészítő tanára: Szabóné Nagy Henriette

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial