Skip to content

Játékos Sportvetélkedő

Játékos Sportvetélkedő Alapszintű Diákolimpia 2023.11.10. Celldömölk

Iskolánk a celldömölki Swietelsky Arénában szerepelt Diákolimpián Játékos Sportvetélkedő versenyszámban. A Celldömölki Városi Általános Iskola Alsósági Tagintézménye és a Jánosházi Batthyány Általános Iskola alsós diákjai ellen mérhették össze tudásukat és szerezték meg az első helyet. Nagyon parázs hangulatú, izgalmakkal teli délelőttöt tudhatunk magunk mögött, ahol minden résztvevő és minden szurkoló nagyon jól érezte magát. Gratulálunk a csapatnak!

Csapat tagjai:

Deé Zsófia, Fehér Bernce, Fekete András, Lengyel Kíra, Lukács Kíra, Mecséri Noel, Mórocz Maja, Nováky Emese, Orth Patrik, Pap Marcell, Pusztai Fanni, Rosta Zalán, Takács Artúr, Tóth Patrik, Váradi Via

Felkészítő: Geiger Csilla

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial