JÁNOSHÁZA BATTHYÁNY KUPA

Jánosházán 32. alkalommal került megrendezésre a hagyományossá vált kispályás labdarúgó torna, a Batthyány Kupa. Iskolánk tanulóit 4 csapattal, 3 korcsoportban neveztünk. Nagyon izgalmas mérkőzésekkel sikerült 2 korcsoportban is megszerezni az első helyet.

II. korcsoport:

1. hely és a korcsoportban legjobb játékos díjat Tóth Patrik kapta.

Csapat tagjai: Erdélyi Brendon, Szabó Marcell, Erdélyi Lorenzó, Boznánszky Benedek, Kocsis Dániel, Kókai Mátyás, Tóth Patrik, Sebestyén József.

A csapat felkészítője: Benkő Bence

A csapatot koordinálta: Geiger Csilla

III. korcsoport:

4. hely

Csapat tagjai: Sebestyén Ádám, Taliszter Benett, Czender Alex, Sebestyén Balázs, Faragó Bálint, Czender Kevin, Falka Bence, Vass Dávid, Béres Gábor.

Felkészítőjük: Kazári József

IV. korcsoport: (7. évfolyam)

3. hely

Csapat tagjai: Homlok Valér, Bereczki Donát, Szabó Márk Kevin, Árvai Bálint, Czilinger Dominik, Mógor Áron, Ölbei Botond, Tamás Dominik, Márkus Zalán, Huszár Belián.

Felkészítőjük: Kazári József

IV. korcsoport: (8. évfolyam)

1. hely és a legjobb kapus díjat Asbóth Máté kapta, a gólkirály Károlyi Adrián lett.

Csapat tagjai: Asbóth Máté, Nyőgéri Márk, Károlyi Adrián, Kutasi Zoltán, Preisberger Patrik, Tóth Bendegúz, Katona Olivér.