Skip to content

Beiratkozás

Tisztelt Szülő! Tisztelt Törvényes Képviselő!

Az emberi erőforrások minisztere által kiadott EMMI rendelet szerint az általános iskolai beiratkozás

2022. április 21-én és 22-én történik .

A szülők személyes megjelenése a beiratkozás folyamata során kötelező.

A beiratkozás gördülékenyebbé tétele érdekében 2022. április 6-án (szerdán) megnyílt a beiratkozás szülői felület (BÁI), amellyel a szülőknek/törvényes képviselőknek lehetőséget nyújtanak arra, hogy előzetesen beküldjék gyermekeik adatait az adott általános iskolába (https://eugyintezes.e-kreta.hu/kezdolap).

Illetve a dokumentumok kitölthetők előre, így is gyorsítva a beiratkozást. A szükséges dokumentumok letölthetők az iskola honlapjáról is (http://celliskola.hu/teszt-2/letoltesek/), vagy átvehetők az iskola portáján.

Gyermekét személyesen kell beíratni intézményünkbe. Ehhez kérjük foglaljon előzetesen időpontot e-mailen (celliskola@cellkabel.hu , alsosagi.tagiskola@gmail.com ) vagy telefonon 2022. április 13-án 15 óráig:

  • Celldömölk: 06 95 420218 vagy 06 30 1957677,
  • Alsóság: 06 95 420472 vagy 06 30 1957827,

A beiratkozásra április 21-én és 22-én kerül sor 8 és 17 óra között. A sorban állás elkerüléséért kérjük a foglalt időpontok betartását! Aki nem foglalt időpontot előre, annak előfordulhat, hogy várakoznia kell! 

Tisztelettel:

Viola István

intézményvezető

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial