Skip to content

Bábosaink sikerei

A járványügyi intézkedések miatt a 2020/21. tanévben  több kis csoportban tevékenykedett a Tücsök bábcsoport.

A 2.b. /most 3.b./ osztály bábosainak heti két alakalom jutott gyakorlásra, így    jobban tudtak haladni, mint a többiek. Produkciójukkal több online fesztiválra is beneveztek. A Kismarosi Teleház Alapítvány fesztiválján elnyerték „A  fesztivál legjobb előadása” díjat és a legszebb bábok díját.

A Gyermekbábosok Országos Fesztiválján pedig 1. díjat kaptak az Elillant a pecsenye c. darab előadásáért.

A díjátadó 2021. szeptember 25-én volt Egerben egy gálán, ahol a különböző művészeti területeken első helyezést elértek mutatták be győztes produkciójukat.

A fotón a Celldömölki Városi Általános Iskola győztes csapata látható a díjátadón, amikor Kiss Renáta az Egri Kulturális és Művészeti Központ igazgatója és Berecz Klára igazgatóhelyettes, főszervező átadják az oklevelet Dömötör Lillának, Kelemen Lilinek, Kelemen Fanninak és Romhányi Ákosnak.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial