Skip to content

Dodgeball Hungary Kupa Országos Döntő

Az elmúlt héten, Budapesten rendezték meg a Dodgeball Hungary Kupa Országos Döntőjét. Iskolánk fiú csapata márciusban kezdett ismerkedni az 5 labdás kidobó játékkal. A dinamikusan fejlődő sportág nagy népszerűségnek örvend a tengerentúlon.

A sorsolás szeszélye miatt csapatunk a másik két regionális győztessel került egy csoportba, így rendkívül nehéz helyzetből vártuk a tornát. Az első mérkőzésen a házigazda Csontváry Kosztka Tivadar Általános Iskola csapatával bravúros döntetlent sikerült elérni. A második mérkőzésen viszont alulmaradtunk a regnáló bajnok és későbbi győztessel szemben. A csoportmérkőzések eredménye alapján az 5. helyért küzdhettünk tovább.

A helyosztón a táplánszentkereszti iskola csapatát győztük le, így országos 5. helyezést értük el!

Szép volt fiúk!

A csapat tagjai:
Asbóth Máté
Árvai Bálint
Benkő Bálint
Czender Kevin
Doma Dániel
Falka Bence
Faragó Bálint
Mészáros Kornél
Pup Soma
Tamás Dominik

Felkészítőjük: Geiger Csilla és Pesti Arnold

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial