Petőfi komplex irodalmi-történelmi csapatverseny

Április 25-én iskolánk két csapata is részt vehetett Ostffyasszonyfán, a Petőfi Sándor Általános Iskola által rendezett Petőfi komplex irodalmi-történelmi csapatverseny Vas vármegyei döntőjén.
A diákoknak elméleti és kreatív feladatokon keresztül kellett számot adniuk arról, mennyire ismerkedtek meg Petőfi Sándor életével és munkásságával, különös tekintettel az ostffyasszonyfai tartózkodásával, valamint az 1848-1849-es forradalom és szabadságharc eseményeivel.
A 8. a osztályos tanulókból álló Celldömölk Követei elnevezésű csapat ügyes versenyzéssel a 6. helyezést érdemelte ki. A csapat tagjai: Hérincs Dorka, Budai Ádám, Budai Dávid és Németh Péter Csaba.
A 7. c-s Revolutio csapat: Csókás Laura, Kiss Luca, Faragó Bálint és Czinke Áron Adrián összetételben a nagyon értékes 9. helyezést érte el.
A diákok felkészítő tanára: Horváthné Boros Enikő, Németh-Vass Veronika, Szabóné Nagy Henriette tanárnők.
Szeretettel gratulálunk!