Skip to content

EGÉSZSÉGES TÁPLÁLKOZÁS HETE

Iskolánkban a múlt héten (2024.03.18.-22.) az „Egészséges táplálkozás hetének” keretén belül minden tanulónk megismerkedhetett valamilyen formában az egészséges táplálkozással, a víz fontos szerepével. Szinte minden tantárgy érintette valamilyen formában az egészséges életmódot: pl. magyarórákon szövegértés, nyelvi (angol, német) órákon ételek, italok fordítása, csoportosítása, matematikán zsírszázalék számítása, éneken ételekkel kapcsolatos dalok éneklése, rajzon étlapok, gyümölcsök rajzolása, technikán gyümölcsnyárs, aszalt gyümölcs készítése, környezeten/biológián csíráztatás, tesi órán vizesüveg váltófutás és vizesüveg-súlyzós aerobik….

Rengetegféle egészséges étel, ital készült, amit a gyerekek és pedagógusok J jóízűen el is fogyasztottak.

 

 

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial