Skip to content

Pályaorientációs nap 5-6. évfolyam

A szakközépiskolai program kiválóan szervezett, gyakorlatias, változatos volt. A gyerekek a szakmákat nem csak kívülről láthatták, de ki is próbálhatták. Képet kaphattak az intézmény teljes képzési rendszeréről. Biztonságos körülmények között, játékos feladatokkal versenyezhettek csapatokban. A felmerülő apróbb problémákat az intézmény dolgozói azonnal orvosolták. A lebonyolítás zökkenőmentes volt. Köszönet a szervezésért és az élményekért.

Ezt követően 6. a osztály dupla foglakozáson vett részt, melynek témája a közösségépítés és fejlesztés volt. Ezt játékokkal oldották meg nagyon jó hangulatban.

A 6. b és c osztályok közösen vettek részt tanulási technikákat és a helyes időbeosztást támogató órán. Kérdőív segítségével feltárhatták saját tanulási stílusukat, így segítve magukat az eredményesebb tanulásban.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial