Skip to content

Logika-Ügyesség-Kitartás

Március 20-án a második osztályosok LÜK (Logika-Ügyesség-Kitartás) versenyen vettek részt az iskolában, melyet hagyományteremtő céllal rendeztünk meg.  Minden osztályt 3-3 tanuló képviselt. Magyar, matematika és logika feladatokat kellett megoldaniuk a gyerekeknek. Az izgalmas verseny a következő eredménnyel zárult.

  1. Somogyi Kinga 2.b (felkészítők: Ferenczyné Horváth Anita, Rosta Annamária)
  2. Balogh Dorka 2.c (felkészítők: Őszéné Barti Anikó Ildikó és Dancsecs Katalin)
  3. Ikvahidi Anna Boglárka 2.c (felkészítők: Őszéné Barti Anikó Ildikó és Dancsecs Katalin)

Március 14-én Kehidakustányban rendezték meg a LÜK (Logika-Ügyesség-Kitartás) verseny kistérségi fordulóját. A fordulóban 3-3 magyar, matematika és logika feladatot kellett megoldaniuk. Az iskolát két másodikos kisgyerek képviselte, akik remek eredménnyel zárták a versenyt, s továbbjutottak a májusban megrendezendő területi fordulóra.

Heipter Bence 2.b osztályos tanuló 1. helyezést, Téttry-Kovács Dávid szintén 2.b osztályos kisgyerek 2. helyezést ért el.

Felkészítőik: Ferenczyné Horváth Anita és Rosta Annamária

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial