Skip to content

Kárpáti Kelemen csapatverseny

Kárpáti Kelemen csapatverseny a Premontrei Gimnáziumban

Idén 18. alkalommal rendezték meg a Kárpáti Kelemen csapatversenyt a nyolcadik osztályos diákok számára. A verseny témája az 1848-1849-es forradalom és szabadságharc története volt. Az első, írásbeli forduló eredménye alapján a mi iskolánk "48-as trió" elnevezésű csapata is bekerült a döntőbe. A csapat tagjai: Boros Illangó, Busa Letti, Lakat Piroska 8.B osztályos tanulók kreatív, érdekes és izgalmas feladatokban mérhették össze tudásukat. Például szemtanúi lehettünk egy korabeli haditanácskozásnak is, amiben a lányok lenyűgözték a zsűrit, és az élen végeztek. Összességében a "48-as trió" a 4. helyezést zsebelte be.

Felkészítő tanárok: Németh-Vass Veronika, Bődi Gábor, Pesti Arnold Gratulálunk!

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial