Matematika verseny

8. OSZTÁLYOSOK MATEMATIKA VERSENYE
Celldömölk, 2022. május 9.
Iskolánk hagyományos matematika versenyén 6 iskola 16 diákja vett részt. Valamennyi versenyző szépen teljesítette a versenyfeladatok megoldását.
Bizonyították jártasságukat a bonyolultabb műveletsorok, szöveges feladatok és geometriai összefüggések megoldásában.

A verseny díjazottjai:

8. osztályosok:
    1. helyezett    Farkas Benedek        Zichy Antónia Általános Iskola         Ikervár
    2. helyezett     Rouchon Dorián        Szent László Katolikus Általános Iskola    Sárvár
    3. helyezett    Hérincs Panna         Celldömölki Városi Általános Iskola        Celldömölk

A versenyen tapasztalatszerzési célból részt vettek 7. évfolyamos diákok is, az ő munkájukat külön is értékeltük:

7. osztályosok:
1. helyezett    Kóczán Réka        Szent László Katolikus Általános Iskola    Sárvár
2. helyezett    Martonfalvi Emma    Szent László Katolikus Általános Iskola    Sárvár

Gratulálunk valamennyi résztvevőnek és a nyerteseknek!

Köszönjük a verseny szervezőjének, dr Pörneczi Károlynénak, a felkészítőknek és a verseny lebonyolítását segítő tanároknak az áldozatos munkáját!