Skip to content

Intézkedések a vírushelyzet miatt

Tisztelt Szülők, Diákok, Kollégák!

2021. november 15-től az alábbiakat rendelem el:

  1. Az intézményünket kizárólag egészséges, tüneteket nem mutató gyermek, tanuló látogathatja. Az oktatásban és nevelésben, illetve az intézmény működtetésében csak egészséges és tünetmentes dolgozó vehet részt. Kérem a szülőket, hogy amennyiben gyermeküknél tüneteket észlelnek, gondoskodjanak orvosi vizsgálatról. A szülő köteles az iskolát értesíteni, ha a gyermeknél koronavírus-gyanú vagy igazolt fertőzés van.
  2. A maszk viselése dolgozóink és 3. évfolyamtól tanulóink számára a folyosókon, aulákban, közösségi helyiségekben kötelező. Tanórákon a maszk viselése nem kötelező. Kérjük, hogy a szülők gondoskodjanak arról, hogy gyermeküknél mindig legyen elegendő maszk!
  3. Kérjük, hogy a tanulók az óraközi szünetekben is maradjanak a szellőztetett tantermekben, kivéve, ha mosdóba kell menniük!
  4. A kézfertőtlenítésre folyamatosan lesz lehetőség a tanítási nap során az osztályokba kihelyezett szerrel. A kézmosási lehetőség korlátlanul biztosított. Minden étkezés előtt elvárt! A takarítás, fertőtlenítés folyamatos lesz a nap során!

Üdvözlettel:

Viola István

intézményvezető

Celldömölki Városi Általános Iskola

Tisztelt Szülők, Diákok, Kollégák!

A CVÁI Tagiskolájában 2021. november 15-től az alábbi járványügyi intézkedések  érvényesek:

  1. Az intézményünket kizárólag egészséges, tüneteket nem mutató gyermek, tanuló látogathatja. Az oktatásban és nevelésben, illetve az intézmény működtetésében csak egészséges és tünetmentes dolgozó vehet részt. Kérem a szülőket, hogy amennyiben gyermeküknél tüneteket észlelnek, gondoskodjanak orvosi vizsgálatról. A szülő köteles az iskolát értesíteni, ha a gyermeknél koronavírus-gyanú vagy igazolt fertőzés van.
  2. A maszk viselése dolgozóink és 1. évfolyamtól tanulóink számára a folyosókon, aulákban, közösségi helyiségekben kötelező. Tanórákon a maszk viselése nem kötelező. Kérjük, hogy a szülők gondoskodjanak arról, hogy gyermeküknél mindig legyen elegendő maszk!
  3. Kérjük, hogy a tanulók az óraközi szünetekben is maradjanak a szellőztetett tantermekben, kivéve, ha mosdóba kell menniük!
  4. A kézfertőtlenítésre folyamatosan lesz lehetőség a tanítási nap során az osztályokba kihelyezett szerrel. A kézmosási lehetőség korlátlanul biztosított. Minden étkezés előtt elvárt! A takarítás, fertőtlenítés folyamatos lesz a nap során!

Üdvözlettel:

Szabóné Kiss Ildikó

tagintézmény-vezető

CVÁI Tagiskolája

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial