Skip to content

2026. április 22 – én rendeztük meg iskolánkban az Eötvös Loránd Komplex Természettudományi Verseny döntőjét. A megmérettetést két írásbeli forduló előzte meg, amelyen Vas vármegye 12 iskolájának 21 csapata vett részt. Az online fordulók eredményei alapján 8 csapat jutott a döntőbe. A versenyen végül Csögle, Szentpéterfa, Sárvár, Nádasd, Jánosháza, Bük és intézményünk csapatai mérték össze tudásukat.

A résztvevő diákok változatos helyszíneken, változatos feladatokat oldottak meg.

Köszönjük a Kemenes Vulkán Parknak, hogy tárlatvezetéssel és vendéglátással tették színesebbé versenyünket!

Köszönjük a Sárvári Tankerületi Központnak a verseny szponzorálását.

Eredmények:

  1. helyezett csapat: Nagy Zoltán, Szabó Péter, Szalay Álmos - CVÁI
  2. helyezett csapat: Denkler Dávid, Nagy László, Vágvölgy Zente Szilárd - Bük
  3. helyezett csapat: Azanger Tamás, Szijártó Roland, Vidám Máté Miklós- Nádasd

A helyi csapatokat felkészítette Gálné Nagy Erika, a versenyt szervezte: Kondics Erika, Tőke Zsuzsanna és Kisváriné Németh Judit tanárnők.

 

 

A Hebe országos német nyelvi 4 fordulós levelező versenyen A1 kategóriában Vajda Zsóka (6.a) 7. helyezést ért el. A0 kategóriában Kocsis Arnold (5.a) 10. helyezett lett.

Felkészítő: Kovács Ernő

Szerdán került megrendezésre a IV. korcsoportos fiú és lány kézilabda Diákolimpia országos selejtező a Swietelsky-Arénában. A jó hangulatú, pörgős és nagy iramú mérkőzéseken iskolánk csapatai becsülettel helytálltak az oda-visszavágós küzdelmek során, így végül az országos selejtező második helyén végeztek. Tanulóink dicséretet érdemelnek a kitartásukért, a küzdeni akarásukért és a pályán tanúsított példamutató hozzáállásukért.
Gratulálunk a csapatoknak!

A lány csapat tagjai: Kelemen Lili, Kelemen Fanni, Kiss Vivien, Maráczi Alexandra, Mogyoróssy Lora, Mogyoróssy Zora, Márkus Martina, Csuka Dorka, Gyurák Bíborka

A fiú csapat tagjai: Hirsch Ferenc, Csóka Kristóf, Gyurák Bulcsú, Fazekas Olivér, Szabo István, Taliszter Benett, Mogyoróssy Benett, Németh Ádám, Németh Áron, Nováky Ábel, Romhányi Ákos

Felkészítő: Geiger Csilla

Csütörtökön Celldömölkön, a CVSE Sporttelep adott otthont a III–IV. korcsoportos lány összevont alapszintű labdarúgó Diákolimpia küzdelmeinek. Iskolánk tanulói fantasztikus teljesítményt nyújtva, parádés játékkal szerezték meg az első helyet, ezzel kiemelkedve a mezőnyből és megérdemelten állva a dobogó legfelső fokára. A sikeres szereplést követően májusban a megyei forduló következik, ahol a csapat újabb kihívások elé néz.

A csapat tagjai: Bata Jázmin, Bors Betta, Csuka Dorka, Kelemen Fanni, Kelemen Lili, Kiss Vivien, Márkus Martina, Mogyoróssy Lora, Mogyoróssy Zora.

Felkészítő: Geiger Csilla

Idén is megrendezésre kerül a „Madarak és fák napja” országos csapatverseny, amelynek a területi fordulójában iskolánk csapata is részt vett. A több feladattípusból álló megmérettetésen az első helyet szerezték meg diákjaink, és így a budapesti országos döntőbe jutottak.

A csapat tagjai: Mórocz Liza, Perlaki Márk, Szalay Álmos

Felkészítő: Gálné Nagy Erika

2026.04.13-án, Sárváron került megrendezésre a III. korcsoportos kispályás labdarúgó Diákolimpia területi döntője. 7 iskola csapata mérhette össze tudását. Iskolánk csapata a csoportmérkőzéseket követő keresztmérkőzésen egy döntőbe illő csatában maradt alul Sárvár csapatával szemben. Iskolánk csapata a 3. helyen végzett.

A csapat tagjai: Erdélyi Brendon, Tóth Patrik, Pető-Bagics Barna, Orth Patrik, Szalai Rómeó, Fehér Bence, Vajda Erik, Nováky Ábel

Felkészítőjük: Benkő Bence

Gratulálunk! Szép volt fiúk!

2026.04.01-én, Celldömölkön rendezték meg a II. korcsoportos kispályás labdarúgó Diákolimpia területi döntőjét. A tornán 4 iskola csapata mérhette össze tudását. Iskolánk csapata a 3. helyen végzett.

A csapat tagjai: Fekete András, Szalai Ruben, Hudák Bendegúz, Szalay Csanád, Takács Artúr, Pataki Patrik, Sülecz Flórián

Felkészítőjük: Benkő Bence

Gratulálunk! Szép volt fiúk!

2026.03.27-én, a Celldömölki Városi Iskolában került megrendezésre a „Kerékpáros Iskola Kupa” területi döntője. A versenyen 25 diák mérhette össze tudását közlekedési elméletben és gyakorlatban is. Iskolánk tanulói közül 4-en jutottak be a megyei döntőbe!

Lányok:

1. hely: Kelemen Fanni
2. hely: Kiss Vivien
3. hely: Vekszli Dorka

Fiúk:

1. hely: Szalay Álmos

Gratulálunk a versenyzőknek!

A tavaszi szünet előtti napokban kerültek megrendezésre a III. korcsoportos kézilabda országos selejtezők. A fiúk a nagykanizsai Zrínyi Miklós Magyar–Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola csapatával, míg a lányok a Győri Gárdonyi Géza Általános Iskola együttesével mérkőztek meg.

Az oda-visszavágós párharc során fiaink sajnos alulmaradtak a nagykanizsaiakkal szemben. Lányaink viszont remek teljesítményt nyújtva legyőzték a győri csapatot, és ezzel kivívták az országos elődöntőbe jutás jogát.

A lány csapat tagjai: Baranyai Dorka, Váradi Via, Pusztai Fanni, Kelemen Lili, Kelemen Fanni, Kiss Vivien, Mike Szofi, Jakab Lola, Nováky Emese, Zubrits Hanna, Lengyel Kíra, Lukács Kíra, Maráczi Alexandra, Sali Emília, Toronyi Kitti.

A fiú csapat tagjai: Mecséri Noel, Németh Ádám, Németh Áron, Fazekas Patrik, Fazekas Olivér, Ölbei Marcell, Pap Marcell, Kiss Benedek, Gyurák Bulcsú, Szabó Noel, Nováky Ábel, Dénes Erik, Kocsis Levente, Romhányi Ákos, Kolonics Hunor.

Felkészítő: Geiger Csilla

Gratulálunk a csapatoknak!

Irány az országos elődöntő!

 

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial