Skip to content

Ádám Jenő Népdaléneklési Verseny

A celldömölki zeneiskola szervezésével 2022.12.09.-én rendezték meg az Ádám Jenő Népdaléneklési Versenyt, ahol iskolánk 15 tanulója sikeresen szerepelt a csoportos és az egyéni kategóriákban egyaránt. A legjobb eredményt Nagy Dávid 7.d osztályos tanuló érte el, akit a zsűri ezüst oklevéllel jutalmazott. A csoportos fellépők bronz oklevelet vehettek át:

-" Bés" lányok( 5.b): Benkő Boglárka, Mórocz Liza, Takács Kármen, Nagy Fanni, Varga Gréta, Bálint Ágnes, Molnár Borbála, Egri Stella

-Daloló madárkák( 5.c): Bodnár Dominik, Csillag Zalán, Taliszter Ernő Benett

-Zenekedvelők( 6.b): Antal Kristóf, Kocsi Botond, Szabó Kristóf Sándor

Köszönjük a részvételt és a lelkiismeretes felkészülést!

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial