Skip to content

Diákolimpia megyei döntő

Futsal csapatunk harmadik helyen végzett a Diákolimpia megyei döntőjében!

Az Ikerváron megrendezésre került területi selejtező megnyerésével szereztünk jogot a megyei döntőben való részvételre. A megyei futsal Diákolimpia küzdelmeire ebben a tanévben 30 iskola csapata nevezett. A körzeti győztesek vehetett részt a répcelaki hatos döntőben.

Az elődöntőben szoros mérkőzésen ugyan 3:2-re alulmaradtunk a szombathelyi Oladi Iskolával szemben, a bronzmérkőzésen viszont 5:0 arányban győztünk a kőszegi Béri-Balogh Ádám Általános Iskola csapatával szemben.

A csapat tagjai:

- Asbóth Máté

- Bereczki Donát

- Károlyi Adrián

- Kutasi Zoltán

- Nyőgéri Márk

- Preinsberger Patrik

- Szabó Márk

- Tóth Bendegúz

Felkészítőjük: Kazári József, Pesti Arnold

Ezúttal is gratulálunk a csapat tagjainak és felkészítőiknek!

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial