Osztályok

1. osztály

Osztályfőnök: Kériné Németh Katalin

Balogh Attila, Béres Tibor, Bödör Bianka, Csay Benjamin, Iván Edina Júlia, Kovács Roland, Németh Bence, Szentkirályi Jázmin, Takács Bálint Imre, Ruzsa Botond, Ruzsa Imre

2. osztály

Osztályfőnök: Nagy Jánosné

Bukovenszky Zsófia Judit, Egri Zsolt Armandó, Farkas Brendon, Farkas Márk Soma, Geiger Balázs Károly, Horváth Réka, Kőfalvi Ildikó, Kőfalvi Mirella, Körtvélyesi Máté, Molnár Dániel Noel, Németh Kristóf József, Nyőgéri Márk, Pados Korinna, Rudi Florentin Ferenc, Furuzs Leonardo Lucas, Sarang Győző, Szabó Márk, Zsigmond Kitti

3. osztály

Osztályfőnök: Radányiné Nováki Márta

Árvai Martin Szilveszter, Benkő Milán, Borbás Áron Jenő, Bukovenszky Hanna Eliza, Dávoti Lolita, Gőgös Martin, Kreiner József Olivér, Márkus Dániel, Nagy Martin, Őri Dóra, Őri Zsombor, Rózsás Mátyás, Szalay Dávid, Takács Dávid Milán

4. osztály

Osztályfőnök: Kéri Adrienn

Bakonyi Armand, Bakonyi Milán Bálint, Beleznai Zsófia, Farkis Dávid, Fekete Liza Krisztina, Hajós Luca, Horváth Annabella, Horváth Laura, Kókai Ádám, Kozma Gábor, Körtvélyesi Áron, Major Réka, Őri László, Pados Martin, Pázsi Benedek, Rada Balázs, Solazzo Matteo Sándor, Ungvári Júlia Rebeka, Vajda Attila, Wieder Alexandra, Zámbó Loretta

5. osztály

Osztályfőnök: Zsámboki Anita Zita

Bakk Bianka, Bartucsek Mirjam Kitti, Biczó Dominika, Bogdán Roland, Bognár Ivett Anna, Erdélyi Martin Tamás, Erdélyi Máté, Faragó Nóra, Horváth Valentina Hajnalka, Kiss Laura, Kőfalvi Alex Adrián, Kőfalvi Mercédesz, Májerhoffer Noémi, Mogyorósi Simon, Nagy Eszter Noémi, Nagy Melissza, Németh Noel, Porkoláb Dávid, Rajczi Balázs, Szabó Péter, Szilvágyi Benedek, Üveges Mirella Evelin, Vajda Krisztián, Zsigmond Klaudia

6. osztály

Osztályfőnök: Soósné Imre Gyöngyi

Darabos Bence, Hódossi Dávid, Hódossi Richárd, Kiss Richárd, Kuckár Dorina Eszter, Kuckár József, Márkus Ferenc Dominik, Nagy Martin, Nagy Milán, Nagy Zoltán, Nemes Gergő, Nemes Réka, Németh Dominik, Nyéki Roland, Szabó Eugénia Julianna, Szórádi Evelin Kitti, Tóth Zoltán Csaba, Ungvári Anna Sára, Üveges Mercédesz Bianka

7. osztály

Osztályfőnök: Horváth Csabáné

Árvai László, Bakonyi Kevin Dominik, Biczó Karina, Bödör Nikolett, Csiszár Jázmin, Döme László Csaba, Egri Liliána Kasszandra, Faragó Réka, Fenyő Krisztián, Harkály Lizett, Hódossi Cintia Lilla, Horváth Evelin, Ilcsik Adél Réka, Kovács Adrián, Kőszegi Miranda Anna, Kruczler Csenge Anna, Marton Virág, Molnár Péter, Somogyi Áron, Tanai István, Vajda Virginia, Váradi Nándor

8. osztály

Osztályfőnök: Skriba Zsoltné

Bognár Bence László, Bognár Klaudia Katalin, Bödör Zsófia, Erdélyi Vivien, Farkas Benjamin, Füredi Elizabet Gréta, Horváth Bianka Éva, Horváth Réka, Huszár Zsolt, Komáromi Szilárd, Kókai József, Kruczler Szonja Éva, Németh Krisztián János, Őri Milán, Pethő Petra, Piller Dávid, Rába Diána, Radányi Gréta, Sebestyén Júlia Teréz, Somogyi Boglárka, Takács Szimonetta, Tarczi Klaudia Andrea, Tarczi Szebasztián Csaba, Tóth Ivett Eszter, Vajda Dzsenifer