Versenyeredmények

Versenyek és eredmények 2015 -16. tanévben

Csapatversenyek:

Verseny neve Résztvevő tanulók Osztály Helyezés Verseny szintje Felkészítő(k)
Gyermekbábosok XXIII. Országos Fesztiválja Pápai Anna 3.d kiemelt arany országos Nagy Márta
Telek Áron 3.d
Benkő Máté 4.c
Nagy Stefánia 4.c
Finta Kristóf 3.b
Sarlós Krisztián 3.c
Sándorfi Csongor 2.b
Józsa Márton 2.c
Cziki Adrián 5.c
Diákolimpia úszás 4X50 m fiú gyorsváltó verseny Kovács Balázs 5.b 7. országos Bertus Barbara és Modori Péter
Finta Barnabás 5.c
Takács Ábel 6.d
Fonyó Máté 6.d
Kinder+ Sport sportvetélkedő Majthényi Panna 2.d 3 regionális Vécsei Istvánné
Szabó Nóra 2.d
Hajdu Dorka 2.d
Varga Balázs 2.d
Lőrincz Máté 2.d
Soponyai Bálint 4.d
Soponyai Barnabás 2.d
Bertalan Júlia 3.a
Horváth Laura 3.a
Vass Dániel 3.b
Kókai Friderika 4.a
Fonyó Virág 4.d
Tóth Milán 4.a
Vigyázz, Kész, Pénz! K&H pénzügyicsapatverseny Lecsek Luca 6.d 5. regionális Szilvágyiné Laczi Éva Horváth Györgyi
Balazatics Vanda 6.d
Németh Eszter 6.d
Papp Laura Noémi 6.d
Bagics Fanni 6.d
Kézilabda III. korcsoport fiú Kovács Alex 4.b 1. megyei Szabó Lóránt
Huszár Marcell 4.c
Kulman Marcell 4.d
Lisztes Bence 4.d
Nagy Bálint 4.d
Kiss Szilárd 5.a
Süle Patrik 5.a
Kovács Balázs 5.b
Horváth László 5.b
Takács Botond 5.b
Vánkos Kristóf 5.b
Hérincs Máté 6.a
Horváth Zsombor 6.a
Fonyó Máté 6.d
Smidéliusz Bertalan 6.b
1848, Te Csillag” komplex történelem-irodalom-művészetek tanulmányi verseny Gáncs Klaudia 8.c 2. megyei Berzsenyi Lilla és Horváth Zoltán
Horváth Marcell 8.c
Molnár Erik 8.c
Szajkovics Patrik 8.c
Kézilabda III. korcsoport leány Szabó Liliána 5.a 4. megyei Geiger Csilla
Buzás Jázmin 5.b
Csillag Kinga 5.b
Czigler Dorka 5.b
Pup Sára 5.b
Szélesi Sára 5.b
Berki Alíz 6.a
Horváth Vivien 6.a
Pörneczi Fanni 6.a
Szabó Kíra 6.a
Barabás Hanna 6.b
Kovács Fanni 6.b
Illés Lili 6.d
Lecsek Luca 6.d
Németh Dorka 6.d
Németh Eszter 6.d
Papp Laura Noémi 6.d
Diákolimpia Sport-játék Verseny Végh Ármin 2.a 4 megyei Vécsei Istvánné
Varga Balázs 2.d
Lőrincz Máté 2.d
Majthényi Panna 2.d
Hajdu Dorka 2.d
Farkas Vivien 2.d
Kiss Balázs 3.a
Vass Dániel 3.b
Bertalan Júlia 3.a
Hujber Leila 3.a
Joó Luca 3.b
Soponyai Bálint 4.d
Bertalan Levente 4.d
Kovács Alex 4.b
Bertalan Boglárka 4.a
Kókai Friderika 4.a
Erdélyi Emese 4.d
1848, Te Csillag” komplex történelem-irodalom-művészetek tanulmányi verseny Fekete Réka 8.d 5. megyei Horváth Zoltán és Kovácsné Hegyi Edit
Fekete Luca 8.d
Somogyi Mara 8.d
Kulman Ferdinánd 8.d
XI. Vasi vízeken megyei horgászvetélkedő Szélesi Sára 5.b 5 megyei Szélesi Csaba
Csizmazia András 3.b
Gáncs Ruben 5.c
Lórántfy Barnabás 6.c
Varga Gábor 4.d
Elsősegélynyújtó verseny Csihar Anna 8.c 6. megyei Kondics Erika
Takács Klaudia 8.c
Szotáczki Kíra 8.c
Molnár Erik 8.c
Szajkovics Patrik 8.c
Hajba Bálint 8.c
DADA verseny Barabás Hanna 6.b 6. megyei Kovács Ernő, Balogh Péter főtörzs zászlós
Kovács Fanni 6.b
Tüzes Borbála 6.b
Szőke Imre 6.b
Kémia, környezet- és természetvédelmi csapatverseny Zámbó Jázmin 8.a 1. tankerületi dr. Pörneczi Károlyné
Tóth Tíra 8.a
Tóth Gábor 8.a
Kémia, környezet- és természetvédelmi csapatverseny Nagy Laura 8.c 2. tankerületi Kondics Erika
Molnár Erik 8.c
Horváth Marcell 8.c
Kémia, környezet- és természetvédelmi csapatverseny Balázs Bálint 8.b 3 tankerületi dr. Pörneczi Károlyné
Németh Márk 8.b
Zsoldos Márk 8.b
Katasztrófavedelmi Verseny Takács Klaudia 8.c 4. tankerületi Geiger Csilla
Molnár Erik 8.c
Szajkovics Patrik 8.c
Csihar Anna 8.c
Spiel und Gewinn Német nyelvű csapatverseny Szélesi Sára 5.b 5. országos levelező Kovács Ernő
Viola Fanni 5.b
Tavasz a német nyelvű országokban csapatverseny Gelesits Luca 6.c 5. országos levelező Küllei Katalin
Somogyi Tamás 6.c
Ferencz Réka 6.a
„Karácsonyra várva” Irodalmi Csapatverseny Dénes Luca 7.b 7. országos levelező Küllei Katalin
Nagy Cintia 7.b
Vizi Boglárka 7.b
Molnár Vivien 7.b
Tavasz a német nyelvű országokban csapatverseny Jeszenszky Patrik 6.a 8. országos levelező Küllei Katalin
Kulman Gergő 6.d
Takács Ábel 6.d
Tavasz a német nyelvű országokban csapatverseny Egerszegi Luca 6.b 8. országos levelező Küllei Katalin
Kovács Fanni 6.b
Petrányi Csenge 6.b
„Karácsonyra várva” Irodalmi Csapatverseny Németh Eszter 6.d 9. országos levelező Berzsenyi Lilla
Lecsek Luca 6.d
Papp Laura 6.d
Németh Dorka 6.d
Spiel und Gewinn Német nyelvű csapatverseny Szabó Kíra 6.a 10. országos levelező Berghoffer Adél
Talabér Bianka 6.a
Tavasz a német nyelvű országokban csapatverseny Takács Liza 6.a 10. országos levelező Küllei Katalin
Lecsek Luca 6.d
Papp Laura Noémi 6.d
Németh Eszter 6.d

Egyéni versenyeredmények:

Tanuló Osztály Verseny neve Helyezés Verseny szintje Felkészítő(k)
Bakonyi Boglárka 3.c Bendegúz Irodalom – Szövegértés Verseny 8 megyei Fülöpné Kovács Márta
Bakonyi Boldizsár 3.c Bendegúz Anyanyelv Verseny 8 megyei Fülöpné Kovács Márta
Cziki Adrián 5.c Bendegúz Anyanyelvi Verseny 9. megyei Berzsenyi Lilla
Bendegúz Történelem Verseny 6. megyei Horváth Györgyi
Adventi Versünnep 2. tankerületi Berzsenyi Lilla
Csizmazia András 3.b Bendegúz Irodalom -szövegértés Verseny 7 megyei Szalókyné Pőcze Nóra
Csihar Anna 8.c Bendegúz Anyanyelvi Verseny 6. megyei Berzsenyi Lilla
Diána Vadászhölgy Klub Versmondó Versenye 1. megyei Berzsenyi Lilla
Csilléry Patrik 7.c Bendegúz Matematika Verseny 10. megyei Pálné Horváth Katalin
Deutsch Nóra 6.c Bendegúz Nyelvész verseny 9. megyei Kovácsné Hegyi Edit
Fekete Réka 8.d Madam Curie kémia emlékverseny 2. regionális dr Pörneczi Károlyné
Teleki Földrajz Földtani Verseny 6. megyei Kondics Erika
Eötvös Loránd Megyei Fizikaverseny 4. megyei Pálné Horváth Katalin
Ferencz Réka 6.a Népdaléneklési Verseny ezüst fokozat területi Hegedűs Erzsébet
Ferenczy Katica 8.c Népdaléneklési Verseny bronz fokozat területi Hegedűs Erzsébet
Fonyó Virág 4.d LÜK – Logika, ügyesség, kitartás 1 kistérségi dr. Dienesné Mesterházy Márta
2 területi dr. Dienesné Mesterházy Márta
3 országos dr. Dienesné Mesterházy Márta
Diákolimpia 50 m mellúszás 5 megyei Modori Péter
Gáncs Klaudia 8.c Bendegúz Anyanyelvi Verseny 5. megyei Berzsenyi Lilla
Gulyás Boglárka 3.b “Adventi Versünnep” Versmondó Verseny különdíj regionális Szalókyné Pőcze Nóra
Győrvári Gréta 4.d LÜK – Logika, ügyesség, kitartás 2 kistérségi dr. Dienesné Mesterházy Márta
5 területi dr. Dienesné Mesterházy Márta
Hérincs Panna 2.a Savaria Díszmadártenyésztő Egyesület Rajzpályázata különdíj megyei Somogyi Mónika
Horváth Anna 6.a Diákolimpia Úszás 100 m mell 3. megyei Modori Péter
Diákolimpia Úszás 100 m gyors 1. megyei Modori Péter
Diákolimpia Úszás 100 m gyors 15. országos Modori Péter
Horváth Fanni 6.a Népdaléneklési Verseny ezüst fokozat területi Hegedűs Erzsébet
Horváth Vivien 6.a Herman Ottó Természetismereti Verseny 7. országos Kazári Józsefné
Jakab Flóra 7.c Bendegúz Matematika Verseny 6. megyei Pálné Horváth Katalin
Bendegúz Biológia Verseny 7. megyei Horváth Lászlóné
K&H Színezz, Kész, Pénz! Rajzpályázat 5. országos Horváth Lászlóné
Zalaco rajzpályázat díjazott regionális Horváth Lászlóné
Nagyalásonyi Ált. Isk. őszi rajzversenye 1. megyei Horváth Lászlóné
Családsegítő rajzverseny díjazott megyei Horváth Lászlóné
Paint rajzverseny 1. tankerületi Pörnecziné Lakatos Klementina
Spiel und Gewinn Német nyelvű egyéni verseny 10. országos levelező Berzsenyi Lilla
Jeszenszky Patrik 6.a Zrínyi –H Multimédia Informatika verseny 9. megyei Pörnecziné Lakatos Klementina
Joó Luca 3.b Diána Vadászhölgy Klub Versmondó Verseny különdíj megyei Szalókyné Pőcze Nóra
Bobai Irodalmi Verseny 3 tankerületi Szalókyné Pőcze Nóra
Karácsonyi Zsóka 2.b Ostffyasszonyfai Weöres Sándor Versmondó Verseny 2 tankerületi Ferenczyné Horváth Anita
Katona Bálint 3.a Diána Vadászhölgy Klub Versmondó Verseny különdíj megyei Dankáné Harkai Zsuzsanna
LÜK – Logika, ügyesség, kitartás 3 kistérségi Dankáné Harkai Zsuzsanna
7 területi Dankáné Harkai Zsuzsanna
Kerék Dávid 6.b Bendegúz Természetismereti Verseny 10. megyei Kazári Józsefné
Kisvári Benedek 7.b Eötvös Loránd Megyei Fizikaverseny 1. megyei Pálné Horváth Katalin
Bendegúz Anyanyelvi Verseny 6. megyei Küllei Katalin
Klaffl Attila 8.a Eötvös Loránd Megyei Fizikaverseny 6. megyei Pálné Horváth Katalin
Kocsi Vanessza 4.b Diána Vadászhölgy Klub Versmondó Verseny 2 megyei Csizmazia Nóra
Kovács Balázs 5.b Diákolimpia Úszás 100 m gyors 3. országos Modori Péter és Bertus Barbara
Diákolimpia Úszás 50 m mell 16. országos Modori Péter és Bertus Barbara
Kozma Petra 5.a Diána Vadászhölgy Klub Versmondó Versenye Különdíj megyei Kovácsné Hegyi Edit
Kuthi Míra 5.a Bendegúz Természetismereti Verseny 10. megyei Horváth Lászlóné
Majthényi Panna 2.d LÜK – Logika, ügyesség, kitartás 3 kistérségi Németh Szilvia
4 területi Németh Szilvia
Körmendi Rendészeti Szakközépiskola művészeti és rajzpályázata 2 megyei Németh Szilvia
Vas Megyei Vadászkamara megyei Rajzverseny 3 megyei Németh Szilvia
Lovas Gyermekverseny F1 4 területi Rozmán Ferenc
Lovas Gyermekverseny F2 4 területi Rozmán Ferenc
Ravazd lovasverseny F1 1 területi Rozmán Ferenc
Ravazd lovasverseny F2 2 területi Rozmán Ferenc
2015. évben a lovassportban elért eredményéért a Vas megyei Sportági Szakszövetség Tanácsának kitüntetése kitüntetés
Mándli Gréta 4.b Diána Vadászhölgy Klub Versmondó Verseny különdíj megyei Csizmazia Nóra
Ostffyasszonyfai Weöres Sándor Versmondó Verseny 1 tankerületi Csizmazia Nóra
Mell-Varga Máté 2.d 2.d Veszprém megyei úszósuli körverseny 50m fiú hát 5 megyei Modori Péter
Veszprém megyei úszósuli körverseny 50m fiú mell ranglistás idő megyei Modori Péter
Veszprém megyei úszósuli körverseny 50m fiú gyors 5 megyei Modori Péter
Mesterházi Gréta 5.a Bűnmegelőzési Bizottság rajzpályázata 1. regionális Horváth Lászlóné
Paint rajzverseny 1. tankerületi Pörnecziné Lakatos Klementina
Nagy Elizabet 6.c Zalaco rajzpályázat díjazott regionális Horváth Lászlóné
Nagy Laura 8.c Nagyalásonyi Ált. Isk. őszi rajzversenye különdíj megyei Horváth Lászlóné
Nagy Zoárd 5.b Herman Ottó Természetismereti Verseny 5. országos Kondics Erika
Németh Eszter 6.d Népdaléneklési Verseny bronz fokozat területi Hegedűs Erzsébet
Pál Kata 6.a Bendegúz Természetismereti Verseny 5. megyei Kazári Józsefné
„Szép Magyar Beszéd” verseny 3. területi Szabóné Nagy Henriette
Papp Laura Noémi 6.d Bendegúz Anyanyelvi Verseny 6. megyei Berzsenyi Lilla
Pőcze Dániel 7.a Eötvös Loránd Fizika verseny 4. megyei Pálné Horváth Katalin
Pörneczi Fanni 6.a Bendegúz Matematika Verseny 9. megyei Balhási Istvánné
Informatika Verseny 10. megyei Pörnecziné Lakatos Klementina
Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny 10 megyei Szabóné Nagy Henriette
Pup Sára 5.b Herman Ottó Természetismereti Verseny 12. országos Kondics Erika
Révfi Dalma 5.b Herman Ottó Természetismereti Verseny 2. országos Kondics Erika
Bendegúz Anyanyelvi Verseny 8. megyei Hartmanné Fekete Ildikó
TITOK Arany János Anyanyelvi Verseny 9. országos Hartmanné Fekete Ildikó
Sebestyén Szabina 6.c Bűnmegelőzési Bizottság rajzpályázata 3. regionális Horváth Lászlóné
Zalaco rajzpályázat díjazott regionális Horváth Lászlóné
Sipos Salóme 1.b Ostffyasszonyfai Weöres Sándor Versmondó Verseny 3 tankerületi Hegedüs Csabáné
Solazzo Matteo 3.b “Adventi Versünnep” Versmondó Verseny különdíj regionális Szalókyné Pőcze Nóra
Bendegúz Környezetismeret Verseny 8 megyei Szalókyné Pőcze Nóra
Somogyi Mara 8.d Madam Curie kémia emlékverseny 6. regionális dr Pörneczi Károlyné
Somogyi Tamás 7.c Bendegúz Matematika Verseny 5. megyei Pálné Horváth Katalin
Eötvös Loránd Fizika verseny 8. megyei Pálné Horváth Katalin
Szabó Kristóf 2.a Savaria Díszmadártenyésztő Egyesület Rajzpályázata 3 megyei Somogyi Mónika
Szabó Liliána 5.a 5.a Paint rajzverseny 2. tankerületi Tanai Anikó
Szabó Márton 5.a Bendegúz Matematika Verseny 8. megyei Szilvágyiné Laczi Éva
Bendegúz Nyelvész verseny 10. megyei Kovácsné Hegyi Edit
Szajkovics Patrik 8.c Angol nyelvi szavalóverseny 2. tankerületi Kupi Miklós
Szélesi Sára 5.b TITOK Arany János Anyanyelvi Verseny 19. országos Hartmanné Fekete Ildikó
Takács Ábel 6.d Herman Ottó Természetismereti Verseny 7. országos Gálné Nagy Erika
Takács Sándor 8.b Eötvös Loránd Fizika verseny 2. megyei Pálné Horváth Katalin
Tomasits Ádám 6.c Bendegúz Matematika Verseny 7. megyei Pálné Horváth Katalin
Tóth Anett 6.a Népdaléneklési Verseny ezüst fokozat területi Hegedűs Erzsébet
Tóth Tíra 8.a Bendegúz Anyanyelvi Verseny 4. megyei Bálintné Wendler Ágnes
Vass Dániel 3.b Zrínyi Ilona Matematika Verseny 5 megyei Szalókyné Pőcze Nóra
Végh Tamás 5.a Bendegúz Irodalomverseny 4. megyei Kovácsné Hegyi Edit
Viola Fanni 5.b TITOK Arany János Anyanyelvi Verseny 14. országos Hartmanné Fekete Ildikó
Zámbó Jázmin 8.a Bendegúz Irodalomverseny 3. megyei Bálintné Wendler Ágnes
Német nyelvi szavalóverseny 3. tankerületi Kovács Ernő