Iskolánk II. korcsoportos lány csapata csütörtökön (2024.04.25.) az Atlétika Többpróba Csapatverseny megyei döntőjén 5. helyezést ért el. Egyéni csúcsokkal, szuper teljesítménnyel több csapatot is maguk mögé utasítottak.

Egyéni összetettben Kelemen Fanni 5. helyen végzett.

A csapat tagjai: Józsa Karina, Kelemen Fanni, Kelemen Lili, Kiss Vivien, Maráczi Alexandra.

Felkészítő: Geiger Csilla

Gratulálunk a lányoknak!

Iskolánkban hagyományteremtő szándékkal a 3 – 4. évfolyamosok számára nyelvtan – helyesírás versenyt rendeztünk. A megmérettetésen 24 lelkes tanuló vett részt.

Gratulálunk a győzteseknek!

1.helyezett: Posváncz Dávid   4.c   /felkészítő: Szabóné Tulok Katalin/

2.helyezett: Papp Rebeka        3.a   /felkészítő: Sulyok Krisztina/

3.helyezettek: Kocsis Arnold   3.a   /felkészítő: Sulyok Krisztina/

Novák Noel     4. b   /felkészítő: Szalókyné Pőcze Nóra/

2024. április 22-én került megrendezésre az atlétika Diákolimpia Vas vármegyei egyéni döntője.
A Sugár úti Atlétika Centrumban tartott megmérettetésen az alábbi eredményt érte el:

Kerék Bálint IV. korcsoport
Távolugrás - 3. hely

Felkészítő: Benkő Bence

Hérincs Dorka 8.a, és Sulyok Anna 5.b osztályos tanulók a Vas vármegyei esélyteremtő matematikaverseny iskolai fordulóján olyan eredményesen szerepeltek, hogy a vármegyei döntőbe jutottak.

Dorka holtversenyben a IV. helyen végzett.
Anna V. helyezést ért el.
Gratulálunk a lányoknak a szép eredményeikhez!
Felkészítő tanáruk Kisváriné Németh Judit volt.

Intézményünk sikeresen regisztrált korábban az „Iskolában az Erdő Program”-ra, melynek keretében 2024. április 15-én erdőpedagógiai foglalkozásokon vehettek részt iskolánk hatodik és negyedik évfolyamos tanulói. A rendhagyó tanórákon képzett erdőpedagógus segítségével rengeteg új ismeretet, információt, tapasztalatot gyűjthettek az érdeklődő diákok.

2024. április 12-én A „Madarak és fák napja” 5-8. évfolyamosok számára kiírt országos csapatverseny területi fordulóján iskolánk is részt vett Szombathelyen.  A kilenc induló csapat közül az intézményünk hatodikosokból álló triója az előkelő harmadik helyezést érte el.

Csuka Dorka (6.b)

Mórocz Liza (6.b)

Szalay Álmos (6.b)

Felkészítő tanáruk: Gálné Nagy Erika

Gratulálunk!

A Celldömölki Berzsenyi Dániel Gimnázium meghívásának eleget téve, iskolánk 7. és 8. osztályos diákjai is részt vettek az immáron hagyományosnak mondható költészeti napi programon. Örömmel kapcsolódtunk be a közös versmondással egybekötött megemlékezésbe.

2024.03.26-án, Szombathelyen rendezték meg a IV. korcsoportos Dodgeball Hungary Kupa Regionális Döntőjét. Az 5 labdás kidobó játék méltán nagy népszerűségnek örvend a tengerentúlón.

A 13 csapat részvételével megrendezett tornán kiemelkedő eredményt ért el iskolánk leány és fiú csapata is.
Lányaink egy rendkívül szoros elődöntőben alulmaradtak a szombathelyi Gotthárdi Általános Iskola csapatával szemben. A bronzmérkőzésen viszont hatalmas küzdelemben legyőzték a házigazda Boldog Brenner János Általános Iskola csapatát és harmadik helyen végeztek! 🥉🥉🥉
Bódai Luca
Busa Letti
Csókás Laura