Osztályok

Iskolánk tanulólétszámai osztályonként:

Évfolyam Létszámok
a b c d összesen
1. 18 20 20 58
2. 18 18 18 19 73
3. 19 25 24 68
4. 23 21 17 23 84
5. 23 23 23 21 90
6. 24 24 22 24 94
7. 22 23 20 65
8. 21 18 17 23 79
összes 611

1.a osztály

Tanítók: Németh Lászlóné és Fülöpné Kovács Márta

Baki Dániel, Császár Patrik, Farkas Károly Lorenzó, Haraszt Ramóna, Horváth Kira, Horváth Tamás, Káldi Levente Bulcsú, Kolompár Dolli, Lakatos Miranda, Lőrincz Petra, Molnár Zénó, Nagy Lia, Orbán Fanni, Orbán Fruzsina, Orbán Zsófia, Remport Zalán, Szabó Dorka Rozália, Varga Rebeka Kitti

Névtelen

1.b osztály

Tanítók: Hegedüs Csabáné és Péter-Tóth Izabella

Bácskai Botond, Barabás Márton, Darabos Andor, Deak Alesszia, Farkas Diána, Finta Lilla Eliza, Herceg Rubina, Hetesi Zsófia, Jován Luca, Kékesi Roland Rafael, Kerék Bálint Martin, Kocsi Botond, Koloszár Levente, Mendel Rebeka, Nagy Korina, Németh Dorka, Nováky Zétény, Pup Soma, Szabó Lolita Ketrin, Szaharov Vladimír

Névtelen

 1.c osztály

Tanítók: László Adrienn és Bertalanné Horváth Dóra

Csókás Laura, Csönge Bence, Di Siena Chiara, Dömötör Anna, Falka Bence, Faragó Bálint, Kálmán Kinga, Kiss Luca, Kovács Luca Lilla, Kőfalvi Tifani, Kuthi Boglárka Blanka, Lukács Laura Anna, Németh László, Orth Regina, Sebestyén Ádám, Sebestyén Balázs János, Sohajda Alexandra, Tarkó Violetta Fanni, Toronyi Bálint, Tóth Regina

Névtelen

2.a osztály

Tanítók: Seregélyné Szabó Klára és Somogyi Mónika

Bereczki Donát, Berki Márton, Budai Ádám, Budai Dávid, Czilinger Dominik, Harkály Vivien, Hérincs Dorka, Horváth Eszter, Jánosa Noémi, Kicsiny Flóra, Mógor Áron, Molnár Fanni, Nagy Boglárka Gyöngyvér, Németh Péter Csaba, Pálfi Bendegúz, Szabó Ármin, Szabó Dominik, Szabó Márk Kevin

Névtelen

2.b osztály

Tanítók: Ferenczyné Horváth Anita és Lampértné Horváth Veronika

Árvai Bálint, Bakonyi József, Boros Illangó, Csekő Noémi, Csillag Anna Eperke,Doma Dániel, Egri Tifani Norina, Ferenczi Nóra, Hadászi Nimród Zsolt, Kardos Linda, Lakat Piroska, Ölbei Botond Péter, Őri Gréta, Pozsonyi Botond, Remete Regina, Sándorfi Aisa Lilla, Tamás Dominik,Tóth Kamilla Kata

Névtelen

2.c osztály

Tanítók: Nagyné Ferencz Mirtyll és Polgár Éva

Bakonyi Adrián, Csillag Dorián, Duchaj Benedek, Fehér Bálint, Gálik László, Horváth Milán, Kapitány Róbert, Márkus Noémi, Molnár Barnabás, Molnár Marcell, Nagy Dávid, Nagy Szimonetta Iza, Oláh Ödön, Orsós Kiara Tifani, Pintér Martin, Sallay Károly Rómeó, Szabó Botond, Verasztó Roland

Névtelen

2.d osztály

Tanítók: Őszéné Barti Anikó és Markos Marianna

Asbót Máté, Baki Veronika, Benkő Bálint, Bódai Luca, Fehér Arnold Ramiró, Harcz Jázmin, Huszár Belián, Kosztolánczi Lara, Kovács Botond, Márkus Zalán Péter, Mészáros Kornél Tibor, Molnár Jázmin, Molnár Roland, Nagy Lili, Németh Vanda, Szabó Dorina, Szűcs Fanni Lili, Varga Eszter, Varga Johanna

Névtelen

3.a osztály

Tanítók: Dankáné Harkai Zsuzsa és Ambrusné Horváth Alexandra

Baranyai Mandula Kira, Berghoffer Anna, Bodor Hanna, Csói Barnabás, Dénes Vivien, Erdélyi Petra, Halász Viktória, Homlok Virág, Káldi Borbála, Kasza Ambrus Dániel, Kustánczi Dárius Leopárd, Kuthi Lia, Somorjai Anna, Szabados Hanna, Szabó Ákos, Szatmári Lilien Nóra, Takács Eszter, Tóth Bendegúz István, Tóth Damján

 Névtelen

3.b osztály

Tanítók: Szalókyné Pőcze Nóra és Süléné Rosta Katalin

Bagics Boglárka, Csizmazia Kata, Csuka Dániel, Fülöp Dávid, Gőcze Martin, Gyurák Gergő, Haller Rikárdó, Hegedüs Hunor, Holczer Vivien, Jóna Janka, Katona Áron Róbert, Kocsis Zsófia, László Anna, László Sára, Németh Anna, Németh Fanni, Ovádi Gergő, Ölbei Barnabás Ferenc, Pados Zétény, Rákóczi Réka, Sipos Salóme, Somogyi Salamon, Tüzes Dóra, Vánkos Viktória, Vizi Soma

Névtelen 

3.c osztály

Tanítók: Dr.Dienesné Mesterházy Márta és Lőkkösné Varga Alíz

Bódai Barbara, Csók Adrián Tamás, Fenyvesi Jázmin Tímea, Gellért Milán, Horváth Vivien Mária, Katona Olivér, Kulman Aliz, Kuthi Katinka Márta, Major Richárd Péter, Pálinkás Szabolcs, Patakos Filomén, Preinsberger Patrik, Sulyok Balázs, Sulyok Zsófia, Szabó Orion Attila, Szalay Borbála, Szemeti Vivien Lilla, Szentgyörgyi Kitti, Vajda Flóra, Vajda Roland, Viczmándi Martin, Zajcsek Hanga, Zámbó Kornél Csaba, Zámbó Olivér János

Névtelen

4.a osztály

Tanítók: Vécsei Istvánné és Buzás Jenőné

Csalló Kinga, Gulyás Eszter, Hanik Katica, Hérincs Panna, Horváth Eszter, Horváth Gyula, Horváth Hanna, Horváth Miron, Horváth Szabolcs, Kovács Hanna Jázmin, Kovács Ildikó Anna, Maráczi Milán, Molnár Lilien, Pál Hanna, Papp Martin Dániel, Sebesi Luca, Szabó Kíra Mercédesz, Szabó Kristóf, Szalóky Henrietta, Szücs Hanna Marianna, Tóth Bence, Tóth Rebeka, Végh Ármin

Névtelen

4.b osztály

Tanítók: Csizmazia Nóra és Kreiner Györgyné

Csekő Dominik, Csorba Botond Flórián, Danicska Amanda, Deé Lara Hanna, Egri Noel Nataniel, Farkas Zoltán, Horváth Áron, Horváth Patrícia, Kapitány Titanilla, Karácsonyi Zsóka, Kolompár Hajnalka Mária, Kovács Áron Attila, Molnár Maja, Nyári Martin, Őri Kitti, Prisznyák Olivér Zénó, Remete Dávid, Sándorfi Csongor Balázs, Scheffer Attila, Somogyi Norina, Szakonyi Márkó

Névtelen

4.c osztály

Tanító: Szabóné Tulok Katalin és Sebestyén Tímea

Baranyai Csenge Viktória, Barta Bálint, Csiszlér Marcell, Csőre Nóra, Duchaj Botond, Farkas Márkó, Haller Szabolcs, Horváth Máté, Jankovics Larissza, Józsa Márton, Kapitány Lolita, Nagy Enikő Zsanett, Nagy Krisztián, Szakál Kevin, Tomasits Márk, Varga Bence Csaba, Völfer Dalma

Névtelen

4.d osztály

Tanítók: Németh Szilvia és Samu Marianna

Barsy Péter, Bertalan Eliza Orsolya, Bockó Konstantin, Csékei Lilla, Farkas Vivien, Gálik Nóra, Hajdu Dorka, Kolompár Milán, Ködös Bence, Kustánczi Olivér, Lőrincz Máté, Majthényi Panna, Márkus Kristóf, Mell-Varga Máté, Németh Virág, Pálinkás Attila, Sebestyén Dominika, Soponyai Barnabás, Szabó Botond, Szabó Nóra Imola, Tóth Hanna Erzsébet, Varga Balázs, Varga Patrik

Névtelen

5.a osztály

Osztályfőnök: Szabóné Nagy Henriette

Barabás Bálint, Benkő Barna, Bertalan Júlia, Dénes Annamária, Hollósy Bálint, Horváth Anna, Horváth Borbála Sára, Horváth Lara, Horváth Laura Virág, Hujber Leila Anna, Jánosa Vivien, Káldi Zsombor, Katona Bálint, Kiss Balázs, Kosztolánczi Lola Panna, Kovács Panna, Lempek Martin, Sali Dorka, Sándor Bence, Sándor Zsófi, Sebestyén Zénó Gergely, Szabó Bence, Szabó Lara

Névtelen

5.b osztály

Osztályfőnök: Horváth Zoltán

Bácskai Lili, Bali Baján, Barti László, Benkő Ádám, Csizmazia András, Csuka Dávid, Deutsch Bálint, Finta Kristóf Róbert, Fülöp Bianka, Gulyás Boglárka, Horváth Hanna, Horváth Stella, Joó Luca, Kisvári Veronika, Kolompár Dániel, Kontra Máté, Kovács Dominik Balázs, Major Ákos András, Németh Hanna, Pup Rozi, Szalay Elina, Szélesi Frida, Vass Dániel

Névtelen

5.c osztály

Osztályfőnök: Tőke Zsuzsanna

Bakonyi Boglárka, Bakonyi Boldizsár, Cseszkó Hanna, Duló Alexandra, Fülöp Domonkos, Gorzás Rebeka Lili, Hajba Kira Laura,  Hirsch Doroti, Kovács Dorka, Mészáros Szilveszter, Mesterházy Ivett, Mezei Laura, Molnár Erik Péter, Nagy Márk, Nagy Zalán, Novák Miléna, Ovádi Márk, Pethő Anna Róza, Preinsberger Máté, Sarlós Krisztián, Szőke Boglárka, Tóth Levente, Vekszli Virág

Névtelen

5.d osztály

Osztályfőnök: Pálné Horváth Katalin

Árvai Dávid, Bácskai Bence, Bálint Dominika Anna, Benkő Loretta, Bókkon Gergő, Falka Liza, Ferenczi Annabella, Horváth Ádám, Jankovics Patrik Balázs, Káldos Péter, Kálmán Flóra, Kerekes Zsolt, Kovács Erik, Kuthi Marinka Renáta, Lukács Rebeka,  Pápai Anna,  Smidéliusz Réka Emese, Tarkó Nikoletta Hanna, Telek Áron Benjamin, Varga Csanád, Zábrádi Barnabás

Névtelen

6.a osztály

Osztályfőnök: Kondics Erika

Ady Tünde, Balogh Ákos Péter, Benkő Mátyás, Bertalan Boglárka, Horváth Ákos, Horváth Jázmin, Horváth Tifani Karolina, Jóna Bianka, Jóna Simon Péter, Józsa Regina Sára, Kiss Domonkos, Kókai Benedek, Kókai Friderika, Kráyzell Nataniel, Molnár Fanni Dzsenifer, Nagy Bence Áron ,Nagy Izabella, Németh Eszter, Papp Dzsenifer, Pörneczi Zsófi, Sághegyi Fanni, Tarczi Vivien Anna, Tóth Milán, Vas Patrik

Névtelen

6.b osztály

Osztályfőnök: Mógor Anita

Bakonyi Evelin, Bárány Máté, Biró Petra, Császár Nóra, Csók Angelika, Dancs Dorka, Eredics Dóra, Falka Benjamin, Ferenczi Barnabás, Gáspár Dalma, Horváth Gabriella Judit, Horváth Márk, Kasza Norbert, Katona Dóra, Kiss Olivér Máté, Kocsi Vanessza, Kolompár Krisztián, Kolompár Mónika, Kovács Alex Balázs, Kovács Rebeka, Mándli Gréta Valentina, Németh Dominik, Takács Dóra, Vajda Szabolcs

Névtelen

6.c osztály

Osztályfőnök: Gulyásné Vass Veronika

Badics Zsófia, Benkő Máté, Dénes Martin, Ferenc Dávid Kevin, Hajba Martin, Horváth Dominika, Horváth Flóra, Huszár Marcell Miron, Kapitány Valentina, Kiss Jázmin Szabina, Lempek Fanni, Mesterházy Péter, Nagy Ramóna Adélia, Németh Anikó Éva, Németh Bálint, Németh József, Smidéliusz Liliána, Szabó Dávid, Szár Gábor, Vekszli Gréta, Völfer Dorina, Zakár Alexandra

Névtelen

6.d osztály

Osztályfőnök: Horváth Györgyi

Bertalan Levente Róbert, Budai Petra, Czinder Ákos, Döbröntei Máté, Erdélyi Cecília, Erdélyi Emese, Fonyó Virág Anna, Fülöp Laura, Gőcze Richárd, Győrvári Gréta, Gyurák Rozina, Hajdu Hanna, Imre Kevin, Imreh Réka, Józsa Vivien, Kocsis Eszter, Kulman Marcell, Nagy Bálint, Nagy Milán, Sebestyén Gábor, Soponyai Bálint, Tóth Tícia, Varga Gábor, Verasztó Anna

Névtelen

7.a osztály

Osztályfőnök: Berghoffer Adél

Berghoffer Míra, Csillag Regina, Dömötör Lili, Farkas Krisztián, Horváth Lilla, Hujber Levente, Kiss Szilárd, Kozma Petra, Kuthi Míra, Malina Orlandó, Mesterházy Gréta, Nagy Bianka, Németh Róbert, Rosta Bence, Süle Patrik, Szabó Liliána, Szabó Márton, Szalai Brendon, Szemeti Balázs András, Szép Daniella, Sziráki Csanád, Végh Tamás

Névtelen

7.b osztály

Osztályfőnök: Hartmanné Fekete Ildikó

Baksa Zsolt, Buzás Jázmin Diána, Czigler Dorka Anna, Csillag Kinga, Forró Marcell, Horváth László, Kapitány Dorián, Kovács Balázs, Nagy Katalin, Nagy Zoárd, Németh Anna, Németh Bence, Pup Sára, Révfi Dalma, Sallai Natália, Soponyai Gergő, Szabó Máté Csongor, Szélesi Sára, Takács Botond Áron, Takács Erik, Tóth Kíra Lucia, Vánkos Kristóf, Viola Fanni

Névtelen

7.c osztály

Osztályfőnök: Kazári Józsefné

Bárdossy László, Bódi Balázs, Cziki Adrián László, Duló Krisztina, Erdélyi Tamás, Fehér Alexandra, Finta Barnabás, Gáncs Ruben, Gulyás Balázs, Horváth Máté, Hujber Barbara, Husz Dániel, Kiss Eugénia, Mészáros Erik, Murai Bianka, Nováky Rebeka Laura, Papp Fruzsina, Somogyi Petra, Szakonyi Berta, Szakonyi Bora

Névtelen

8.a osztály

Osztályfőnök: Balhási Istvánné

Berki Aliz Virág, Dobány Dina, Ferencz Réka, Hérincs Máté Gergő, Horváth Anna, Horváth Fanni, Horváth Vivien, Horváth Zsombor, Jeszenszky Patrik, Kovács Ádám, Kovács Gábor, Mészáros Laura, Pál Kata, Pörneczi Fanni, Szabó Kíra, Takács Liza, Talabér Bianka, Tánczos Kristóf, Tóth Anett, Varga Petra, Vass Réka

Névtelen

8.b osztály

Osztályfőnök: Kovács Ernő

Barabás Hanna, Csillag Balázs, Egerszegi Luca, Géczy Zoltán László, Horváth Stella, Illés Dominik, Kardos Dániel, Kerék Dávid Bence, Komlósi Amanda Erika, Kovács Fanni Bernadett, , Nagy Melissza, Petrányi Csenge, Schmid Olivér, Smidéliusz Bertalan Béla, Sziráki Panna, Szőke Imre, Tóth Gergő, Tüzes Borbála

Névtelen

8.c osztály

Osztályfőnök: Horváth Lászlóné

Bárdossy Bence, Bertalan Anna, Borbács Ádám, Deutsch Nóra, Fazekas Fanni, Gelesits Luca Anna, Gőcze Bence, Harasztovics Máté, Hujbert Martin, Lórántfy Barnabás, Márkus Kevin, Nagy Elizabet, Orsós József Krisztián, Péter Márk, Sebestyén Szabina Bettina, Somogyi Tamás, Tomasits Ádám

Névtelen

8.d osztály

Osztályfőnök: Gálné Nagy Erika

Bagics Fanni, Balazatics Vanda, Balázs Bence, Baracskai Áron, Bogdán Lajos Kristóf, Danicska Karolina, Döbröntei Dalma, Fonyó Máté, Gyurák Levente, Illés Lili, Kiss Barbara Alexandra, Kosztolánczi Máté, Kulman Gergő, Lecsek Luca, Lendvai Martin, Németh Dorka, Németh Eszter, Németh Miklós, Papp Laura Noémi, Rozsnyai Valentin, Sallai Zsolt Rodrigó, Takács Ábel, Treiber Máté

Névtelen